معرفی شرکت

داده‌کاوان هوشمند توسن، به عنوان شرکت دانش‌بنیان و تخصصی گروه توسن در حوزه هوش تجاری (BI)، هوش عملیاتی (OI) و خدمات داده‌کاوی از ابتدای سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را با تمرکز بر محصولات هوشمند در کسب و کار بانکی، آغاز نموده است.

هوشمندسازی، نیاز به داده‌های پالایش‌شده، متمرکز و پردازش‌شده دارد که مبتنی بر کسب و کار بوده و تاریخچه‌ای نیز باشند. در این راستا داده‌کاوان، به ایجاد و توسعه انبارداده بانکی اقدام نموده است.

با ایجاد زیرساخت فوق، امکان ارائه بیش از ۱۵ محصول مبتنی بر هوش تجاری مانند داشبوردهای کسب و کاری، کشف تقلب، بازاریابی هوشمند و … به شبکه بانکی ارائه گردیده است.

با توجه به نیاز روزافزون بانک‌ها به توسعه سریع محصولات با راه‌کارهای بانکداری باز، این شرکت آمادگی دارد با استفاده از زیرساخت فوق، نسبت به ارائه سرویس داده‌ای متناسب و کسب و کاری به بانک‌ها اقدام نماید.

تجهیز کسب و کارها به هوشمندی بلادرنگ، به ایجاد زیرساخت هوش عملیاتی در شرکت منجر شده که با استفاده از آن چندین محصول از جمله کشف تقلب برخط توسعه یافته است.

از تکنیک‌ها و الگوریتم‌های داده‌کاوی در هر دو دسته از محصولات فوق استفاده شده است و شرکت آمادگی آن را دارد تا برای مسائل خاص کسب و کاری با استفاده از این روش‌ها، راه‌حل ارائه دهد.

معرفی سرمایه‌های انسانی

  • دکتری
  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی و پایین‌تر